چهاردهمین نمایشگاه سنگ ایران در نیم ور محلات

چهاردهمین نمایشگاه سنگ ایران در نیم ور محلات

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران واقع در شهرستان نیم ور اصفهان (IRAN STONE TOWARDS GLOBAL MARKET) از تاریخ 19 مهر تا 22 مهر ماه 1401 برگزار میشود. ساعات بازدید از نمایشگاه 10:30 شروع الی 19 میباشد.

نمایشگاه بین المللی سنگ نیم ور محلات یکی از صنایعی است که شرکت های بسیاری در آن مشارکت میکنند و آخرین دستاوردهای خود را به نمایش میگذارند. گروه تولیدی مای تور همه ساله در نمایشگاه های سنگ شرکت میکند. امسال به رسم سال های گذشته در این نمایشگاه حضور دارد و محصولات مرتبط با دنیای سنگ و ساختمان را معرفی میکند. گروه تولیدی مای تور عرضه کننده انواع توری فایبرگلاس با کیفیت عالی و استاندارد اروپا میباشد. این توری ها در صنعت های گوناگونی کاربرد دارد از جمله صنعت ساختمان و صنعت سنگ، سیمانکاری، کاشی و سرامیک. از دیگر محصولات گروه تولیدی مای تور، رزین اپوکسی است که جهت چسباندن توری پشت سنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

گروه تولیدی مای تور مقدم شما بازدیدکنندگان محترم را گرامی میدارد. شما میتوانید با بازدید از غرفه گوره تولیدی مای تور اطلاعات مورد نیاز خود در حوزه صنعت سنگ کسب کنید. گروه تولیدی مای تور جز شرکتهای معتبر در زمینه تولید و ارائه توری فایبرگلاس با بهترین قیمت است. مای تور محصولات خود را بخصوص توری فایبرگلاس را به سراسر کشور ارسال میکند. این شرکت با بهره مندی از متخصصین مجرب، مشاوره های لازم را به خریداران محصولات خود میدهد. از محصولات گوره تولیدی مای تور میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- توری فایبرگلاس پشت سنگ

2- توری وکیوم کوپ

3- توری بقچه کردن

4- توری عایق کاری

5- توری زیر گچی

6- توری سیمانکاری

7- توری قطعات پیش ساخته بتنی

8- توری اپوکسی

9- توری سنگ اسلب

10- توری سنگ تایل

11- رزین اپوکسی

این توری ها سایزها، گرماژ و چشمه های متفاوتی دارند که بسته به هرکدام از این خصوصیات کاربرد متنوعی در صنایع مختلف بخصوص صنعت سنگ پیدا میکنند. برای اینکه توری کیفیت را از بی کیفیت تشخیص دهید 3 نکته را در نظر داشته باشید: 1- فروشنده معتبر باشد.

2- این محصول بسته بندی شده باشد.

3- توضیحات مندرج بر روی بسته بندی تور فایبرگلاس مطابق با سفارش باشد.

گروه تولیدی مای تور عرضه کننده انواع توری فایبرگلاس مارامو با کیفیت عالی و در بسته بندی همراه با جزییات محصول ارائه میکند. توری مارامو را میتوانید به راحتی تشخصی دهید چرا که روی این توری ها 3 خط رنگی مشکی، قرمز و آبی هست.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است